  3. Lenovo ThinkPad T16 G5 Ultra 5 325/16GB/512GB SSD/16" WUXGA IPS/3Y Premier/Win11 Pro/černá
Lenovo ThinkPad T16 G5 Ultra 5 325/16GB/512GB SSD/16" WUXGA IPS/3Y Premier/Win11 Pro/černá
VÝKON Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache Kategorie AI PC : Copilot+ PC NPU : Až 47 TOPS Grafika : Integrovaná Intel® Graphics Čipset : Intel® SoC Platform Paměť : 16GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800 Paměťové sloty : Jeden LPCAMM2 paměťový modu... celý popis
Dostupnost
Není skladem
bez DPH
Číslo produktu:LNM01479
EAN kód:0199275608407
Výrobce:Lenovo
Kompletní specifikace
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Kategorie AI PC : Copilot+ PC
NPU : Až 47 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 16GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800
Paměťové sloty : Jeden LPCAMM2 paměťový modul, dvoukanálový
Maximální paměť : Až 64GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800
Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Slot pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD
Optická mechanika : Ne
Čtečka karet : Ne
Audio čip : High Definition (HD) Audio, kodek Realtek® ALC3287
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0MP + IR samostatná s krytkou soukromí
Baterie : 75Wh
Napájecí adaptér : 100W USB-C® Slim (3-pin)
DESIGN
Displej : 16" WUXGA (1920x1200) IPS, 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5
Dotykový displej : Ne
Poměr displeje k tělu : 88.85%
Podpora pera : Ne
Klávesnice : Podsvícená, Česká / Slovenská
Rozměry (Š x H x V) : 357.9 x 247.9 x 11.45 / 18.2 (přední / zadní), 23.8 (maximum) mm
Rozměry (Š x H x V) : 14.09 x 9.76 x 0.45 / 0.72 (přední / zadní), 0.94 (maximum) palce
Váha : 1.69 kg
Barva : Černá
Materiál : PC + 20% CF (horní část), PC + 40% GF (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, Český / Slovenský / Anglický
Dodávaný software : Ne
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost rozšíření na 4G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
NFC : Ne
Standardní porty:
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x USB-A (USB 5Gbps)
2x Thunderbolt™ 4 s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x Kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Volitelné porty : 1x Nano-SIM slot
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
Bezpečnostní čip : Samostatný TPM 2.0 aktivovaný
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm