Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

LC - ST

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 60
    Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4   1 m
    0 hodnocení
    226 Kč
    187 Kč bez DPH
    226 Kč
    187 Kč bez DPH
    Není skladem
      Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4.  2 m
      0 hodnocení
      265 Kč
      219 Kč bez DPH
      265 Kč
      219 Kč bez DPH
      Není skladem
        Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4.  3 m
        0 hodnocení
        292 Kč
        241 Kč bez DPH
        292 Kč
        241 Kč bez DPH
        Není skladem
          Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4.  5 m
          0 hodnocení
          368 Kč
          304 Kč bez DPH
          368 Kč
          304 Kč bez DPH
          Není skladem
            Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 2 m
            0 hodnocení
            119 Kč
            98 Kč bez DPH
            119 Kč
            98 Kč bez DPH
            Není skladem
              Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 3 m
              0 hodnocení
              159 Kč
              131 Kč bez DPH
              159 Kč
              131 Kč bez DPH
              Není skladem
                Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
                0 hodnocení
                119 Kč
                98 Kč bez DPH
                119 Kč
                98 Kč bez DPH
                Není skladem
                  Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
                  0 hodnocení
                  127 Kč
                  105 Kč bez DPH
                  127 Kč
                  105 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
                    0 hodnocení
                    142 Kč
                    117 Kč bez DPH
                    142 Kč
                    117 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m
                      0 hodnocení
                      111 Kč
                      92 Kč bez DPH
                      111 Kč
                      92 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM1
                        0 hodnocení
                        142 Kč
                        117 Kč bez DPH
                        142 Kč
                        117 Kč bez DPH
                        Skladem 4 
                          Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m
                          0 hodnocení
                          127 Kč
                          105 Kč bez DPH
                          127 Kč
                          105 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m
                            0 hodnocení
                            177 Kč
                            146 Kč bez DPH
                            177 Kč
                            146 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m
                              0 hodnocení
                              236 Kč
                              195 Kč bez DPH
                              236 Kč
                              195 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m
                                0 hodnocení
                                127 Kč
                                105 Kč bez DPH
                                127 Kč
                                105 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3
                                  0 hodnocení
                                  168 Kč
                                  139 Kč bez DPH
                                  168 Kč
                                  139 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
                                    0 hodnocení
                                    111 Kč
                                    92 Kč bez DPH
                                    111 Kč
                                    92 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3
                                      0 hodnocení
                                      114 Kč
                                      94 Kč bez DPH
                                      114 Kč
                                      94 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3
                                        0 hodnocení
                                        122 Kč
                                        101 Kč bez DPH
                                        122 Kč
                                        101 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3
                                          0 hodnocení
                                          132 Kč
                                          109 Kč bez DPH
                                          132 Kč
                                          109 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 482

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.