Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Elektronika / Moduly pro přepínače

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 257
    1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13
    0 hodnocení
    371 Kč
    307 Kč bez DPH
    371 Kč
    307 Kč bez DPH
    Skladem 2 
      1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km  with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
        10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
        0 hodnocení
        1 828 Kč
        1 511 Kč bez DPH
        1 828 Kč
        1 511 Kč bez DPH
        Není skladem
          10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE modul in with GSM73xxS swiches)
          0 hodnocení
          7 756 Kč
          6 410 Kč bez DPH
          7 756 Kč
          6 410 Kč bez DPH
          Není skladem
            1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE
            0 hodnocení
            2 467 Kč
            2 039 Kč bez DPH
            2 467 Kč
            2 039 Kč bez DPH
            Není skladem
              24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53
              0 hodnocení
              3 208 Kč
              2 651 Kč bez DPH
              3 208 Kč
              2 651 Kč bez DPH
              Není skladem
                40GBASE-CR4 Passive Copper Cab
                0 hodnocení
                9 655 Kč
                7 979 Kč bez DPH
                9 655 Kč
                7 979 Kč bez DPH
                Není skladem
                  48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M
                  0 hodnocení
                  67 995 Kč
                  56 194 Kč bez DPH
                  67 995 Kč
                  56 194 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M
                    0 hodnocení
                    92 725 Kč
                    76 632 Kč bez DPH
                    92 725 Kč
                    76 632 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
                      0 hodnocení
                      4 097 Kč
                      3 386 Kč bez DPH
                      4 097 Kč
                      3 386 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
                        0 hodnocení
                        7 850 Kč
                        6 488 Kč bez DPH
                        7 850 Kč
                        6 488 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
                          0 hodnocení
                          2 370 Kč
                          1 959 Kč bez DPH
                          2 370 Kč
                          1 959 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            ATEN 4-Port Serial Expansion Box
                            0 hodnocení
                            11 520 Kč
                            9 521 Kč bez DPH
                            11 520 Kč
                            9 521 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              ATEN 6-Port IR/Serial  Expansion Box
                              0 hodnocení
                              13 794 Kč
                              11 400 Kč bez DPH
                              13 794 Kč
                              11 400 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                ATEN 8-Channel Relay Expansion Box
                                0 hodnocení
                                13 794 Kč
                                11 400 Kč bez DPH
                                13 794 Kč
                                11 400 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  ATEN VM-PWR460 VM1600A Power Module
                                  0 hodnocení
                                  33 821 Kč
                                  27 951 Kč bez DPH
                                  33 821 Kč
                                  27 951 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Catalyst 2960X FlexStack Plus Stack Module optional
                                    0 hodnocení
                                    19 286 Kč
                                    15 939 Kč bez DPH
                                    19 286 Kč
                                    15 939 Kč bez DPH
                                    Skladem 3 
                                      Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
                                      0 hodnocení
                                      8 694 Kč
                                      7 185 Kč bez DPH
                                      8 694 Kč
                                      7 185 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
                                        0 hodnocení
                                        1 821 Kč
                                        1 505 Kč bez DPH
                                        1 821 Kč
                                        1 505 Kč bez DPH
                                        Skladem 2 
                                          Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
                                          0 hodnocení
                                          2 055 Kč
                                          1 698 Kč bez DPH
                                          2 055 Kč
                                          1 698 Kč bez DPH
                                          Skladem 2 
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 482

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.