Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Moduly pro přepínače

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 263
    1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13
    0 hodnocení
    678 Kč
    560 Kč bez DPH
    678 Kč
    560 Kč bez DPH
    Skladem 1 
      1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km  with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
        10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
        0 hodnocení
        2 614 Kč
        2 160 Kč bez DPH
        2 614 Kč
        2 160 Kč bez DPH
        Není skladem
          1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE
          0 hodnocení
          1 358 Kč
          1 122 Kč bez DPH
          1 358 Kč
          1 122 Kč bez DPH
          Není skladem
            24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53
            0 hodnocení
            3 124 Kč
            2 582 Kč bez DPH
            3 124 Kč
            2 582 Kč bez DPH
            Není skladem
              350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
              0 hodnocení
              17 400 Kč
              14 380 Kč bez DPH
              17 400 Kč
              14 380 Kč bez DPH
              Není skladem
                40GBASE-CR4 Passive Copper Cab
                0 hodnocení
                14 211 Kč
                11 745 Kč bez DPH
                14 211 Kč
                11 745 Kč bez DPH
                Není skladem
                  48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M
                  0 hodnocení
                  66 204 Kč
                  54 714 Kč bez DPH
                  66 204 Kč
                  54 714 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M
                    0 hodnocení
                    90 283 Kč
                    74 614 Kč bez DPH
                    90 283 Kč
                    74 614 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
                      0 hodnocení
                      4 097 Kč
                      3 386 Kč bez DPH
                      4 097 Kč
                      3 386 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
                        0 hodnocení
                        29 234 Kč
                        24 160 Kč bez DPH
                        29 234 Kč
                        24 160 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
                          0 hodnocení
                          7 850 Kč
                          6 488 Kč bez DPH
                          7 850 Kč
                          6 488 Kč bez DPH
                          Skladem 4 
                            Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
                            0 hodnocení
                            4 619 Kč
                            3 817 Kč bez DPH
                            4 619 Kč
                            3 817 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
                              0 hodnocení
                              3 274 Kč
                              2 706 Kč bez DPH
                              3 274 Kč
                              2 706 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                Aruba 8p 1G/10GbE SFP+ v3 zl2 Mod
                                0 hodnocení
                                118 198 Kč
                                97 684 Kč bez DPH
                                118 198 Kč
                                97 684 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
                                  0 hodnocení
                                  2 520 Kč
                                  2 083 Kč bez DPH
                                  2 520 Kč
                                  2 083 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
                                    0 hodnocení
                                    1 250 Kč
                                    1 033 Kč bez DPH
                                    1 250 Kč
                                    1 033 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      ATEN 4-Port Serial Expansion Box
                                      0 hodnocení
                                      11 217 Kč
                                      9 270 Kč bez DPH
                                      11 217 Kč
                                      9 270 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        ATEN 6-Port IR/Serial  Expansion Box
                                        0 hodnocení
                                        13 431 Kč
                                        11 100 Kč bez DPH
                                        13 431 Kč
                                        11 100 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          ATEN 8-Channel Relay Expansion Box
                                          0 hodnocení
                                          13 431 Kč
                                          11 100 Kč bez DPH
                                          13 431 Kč
                                          11 100 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 485

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2022 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.