Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Rack sady

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 186
    Adapter angle PC/DC rack, till 15kg
    0 hodnocení
    727 Kč
    601 Kč bez DPH
    727 Kč
    601 Kč bez DPH
    Skladem 2 
      Adapter angle PC/DC-Rack, till 150Kg
      0 hodnocení
      140 Kč
      116 Kč bez DPH
      140 Kč
      116 Kč bez DPH
      Skladem 1 
        HDD Dummy Frame Slim 3.5'
        0 hodnocení
        7 Kč
        6 Kč bez DPH
        7 Kč
        6 Kč bez DPH
        Skladem 1 
          HPE 1.83m 10A C13 EU Pwr Cord
          0 hodnocení
          474 Kč
          392 Kč bez DPH
          474 Kč
          392 Kč bez DPH
          Není skladem
            HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m XCVR
            0 hodnocení
            61 368 Kč
            50 717 Kč bez DPH
            61 368 Kč
            50 717 Kč bez DPH
            Není skladem
              HPE 100Gb QSFP28 to 4x25Gb SFP28 3m DAC
              0 hodnocení
              12 612 Kč
              10 423 Kč bez DPH
              12 612 Kč
              10 423 Kč bez DPH
              Není skladem
                HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 15m AOC
                0 hodnocení
                43 305 Kč
                35 789 Kč bez DPH
                43 305 Kč
                35 789 Kč bez DPH
                Není skladem
                  HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 3m DAC
                  0 hodnocení
                  9 011 Kč
                  7 447 Kč bez DPH
                  9 011 Kč
                  7 447 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 5m DAC
                    0 hodnocení
                    10 821 Kč
                    8 943 Kč bez DPH
                    10 821 Kč
                    8 943 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 7m AOC
                      0 hodnocení
                      37 895 Kč
                      31 318 Kč bez DPH
                      37 895 Kč
                      31 318 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        HPE 128GB 4Rx4 PC4-2933Y-L Smart Kit
                        0 hodnocení
                        98 587 Kč
                        81 477 Kč bez DPH
                        98 587 Kč
                        81 477 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          HPE 128GB 4Rx4 PC4-2933Y-L Smart Kit
                          0 hodnocení
                          134 193 Kč
                          110 903 Kč bez DPH
                          134 193 Kč
                          110 903 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            HPE 16GB 1Rx4 PC4-3200AA-R Smart Kit
                            0 hodnocení
                            5 860 Kč
                            4 843 Kč bez DPH
                            5 860 Kč
                            4 843 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              HPE 16GB 2Rx8 PC4-2933Y-R Smart Kit
                              0 hodnocení
                              8 002 Kč
                              6 613 Kč bez DPH
                              8 002 Kč
                              6 613 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                HPE 16GB 2Rx8 PC4-3200AA-R Smart Kit
                                0 hodnocení
                                6 351 Kč
                                5 249 Kč bez DPH
                                6 351 Kč
                                5 249 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  HPE 16GB NVDIMM 1Rx4 DDR4-2666 Kit
                                  0 hodnocení
                                  19 584 Kč
                                  16 185 Kč bez DPH
                                  19 584 Kč
                                  16 185 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    HPE 1x1Ex8 KVM IP Cnsl G2 VM CAC SW
                                    0 hodnocení
                                    45 014 Kč
                                    37 202 Kč bez DPH
                                    45 014 Kč
                                    37 202 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      HPE 25Gb SFP28 to SFP28 3m DAC
                                      0 hodnocení
                                      5 138 Kč
                                      4 246 Kč bez DPH
                                      5 138 Kč
                                      4 246 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        HPE 25Gb SFP28 to SFP28 5m DAC
                                        0 hodnocení
                                        5 937 Kč
                                        4 907 Kč bez DPH
                                        5 937 Kč
                                        4 907 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          HPE 2x1Ex16 KVM IP Cnsl G2 VM CAC SW
                                          0 hodnocení
                                          88 727 Kč
                                          73 328 Kč bez DPH
                                          88 727 Kč
                                          73 328 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 482

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.