Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

E2000

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 28
    Digitus E2000 Fiber Pigtail R & M, easy strip Singlemode 09/125 µ, Simplex, Length 2M, 8o APC
    0 hodnocení
    467 Kč
    386 Kč bez DPH
    467 Kč
    386 Kč bez DPH
    Není skladem
      Digitus Fiber Duplex Patch E2000/E2000,9/125 µ, Single M.,8°APC, 3m
      0 hodnocení
      1 658 Kč
      1 370 Kč bez DPH
      1 658 Kč
      1 370 Kč bez DPH
      Není skladem
        Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to LC, 9/125 µ, Duplex 10 m
        0 hodnocení
        1 112 Kč
        919 Kč bez DPH
        1 112 Kč
        919 Kč bez DPH
        Není skladem
          Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 20 m
          0 hodnocení
          2 403 Kč
          1 986 Kč bez DPH
          2 403 Kč
          1 986 Kč bez DPH
          Není skladem
            Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 25 m
            0 hodnocení
            1 965 Kč
            1 624 Kč bez DPH
            1 965 Kč
            1 624 Kč bez DPH
            Není skladem
              Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 30 m
              0 hodnocení
              3 044 Kč
              2 516 Kč bez DPH
              3 044 Kč
              2 516 Kč bez DPH
              Není skladem
                Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 40 m
                0 hodnocení
                2 174 Kč
                1 797 Kč bez DPH
                2 174 Kč
                1 797 Kč bez DPH
                Není skladem
                  Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5 m
                  0 hodnocení
                  2 092 Kč
                  1 729 Kč bez DPH
                  2 092 Kč
                  1 729 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10 m
                    0 hodnocení
                    1 513 Kč
                    1 250 Kč bez DPH
                    1 513 Kč
                    1 250 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1 m
                      0 hodnocení
                      996 Kč
                      823 Kč bez DPH
                      996 Kč
                      823 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 15 m
                        0 hodnocení
                        1 027 Kč
                        849 Kč bez DPH
                        1 027 Kč
                        849 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 20 m
                          0 hodnocení
                          2 667 Kč
                          2 204 Kč bez DPH
                          2 667 Kč
                          2 204 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3 m
                            0 hodnocení
                            1 014 Kč
                            838 Kč bez DPH
                            1 014 Kč
                            838 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 30 m
                              0 hodnocení
                              2 910 Kč
                              2 405 Kč bez DPH
                              2 910 Kč
                              2 405 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5 m
                                0 hodnocení
                                1 041 Kč
                                860 Kč bez DPH
                                1 041 Kč
                                860 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Digitus FO propojovací kabel, duplex, E2000 (APC) na E2000 (APC) R + M, SM OS2 09/125 µ, 1 m
                                  0 hodnocení
                                  1 613 Kč
                                  1 333 Kč bez DPH
                                  1 613 Kč
                                  1 333 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 5m G657A
                                    0 hodnocení
                                    748 Kč
                                    618 Kč bez DPH
                                    748 Kč
                                    618 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 2 m
                                      0 hodnocení
                                      1 107 Kč
                                      915 Kč bez DPH
                                      1 107 Kč
                                      915 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        OPTIX E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 15m
                                        0 hodnocení
                                        985 Kč
                                        814 Kč bez DPH
                                        985 Kč
                                        814 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          OPTIX E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 2m G.657A
                                          0 hodnocení
                                          427 Kč
                                          353 Kč bez DPH
                                          427 Kč
                                          353 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 485

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2022 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.