Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Switche

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 1094
    1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13
    0 hodnocení
    180 Kč
    149 Kč bez DPH
    180 Kč
    149 Kč bez DPH
    Skladem 1 
      1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km  with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
        10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
        0 hodnocení
        2 393 Kč
        1 978 Kč bez DPH
        2 393 Kč
        1 978 Kč bez DPH
        Není skladem
          1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE
          0 hodnocení
          2 380 Kč
          1 967 Kč bez DPH
          2 380 Kč
          1 967 Kč bez DPH
          Není skladem
            24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53
            0 hodnocení
            3 095 Kč
            2 558 Kč bez DPH
            3 095 Kč
            2 558 Kč bez DPH
            Není skladem
              350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
              0 hodnocení
              15 930 Kč
              13 165 Kč bez DPH
              15 930 Kč
              13 165 Kč bez DPH
              Není skladem
                40GBASE-CR4 Passive Copper Cab
                0 hodnocení
                13 009 Kč
                10 751 Kč bez DPH
                13 009 Kč
                10 751 Kč bez DPH
                Není skladem
                  48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M
                  0 hodnocení
                  65 589 Kč
                  54 206 Kč bez DPH
                  65 589 Kč
                  54 206 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M
                    0 hodnocení
                    89 446 Kč
                    73 922 Kč bez DPH
                    89 446 Kč
                    73 922 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      50CM Type 1 Stacking Cable
                      0 hodnocení
                      2 514 Kč
                      2 078 Kč bez DPH
                      2 514 Kč
                      2 078 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        8portový gigabitový přepínač DIGITUS, spravovaný, 4 uplinks, 1 konzole
                        0 hodnocení
                        4 972 Kč
                        4 109 Kč bez DPH
                        4 972 Kč
                        4 109 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
                          0 hodnocení
                          4 097 Kč
                          3 386 Kč bez DPH
                          4 097 Kč
                          3 386 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
                            0 hodnocení
                            29 234 Kč
                            24 160 Kč bez DPH
                            29 234 Kč
                            24 160 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
                              0 hodnocení
                              7 850 Kč
                              6 488 Kč bez DPH
                              7 850 Kč
                              6 488 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
                                0 hodnocení
                                4 619 Kč
                                3 817 Kč bez DPH
                                4 619 Kč
                                3 817 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
                                  0 hodnocení
                                  2 370 Kč
                                  1 959 Kč bez DPH
                                  2 370 Kč
                                  1 959 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Aruba 2530 48 PoE+ Switch - J9778A
                                    0 hodnocení
                                    28 319 Kč
                                    23 404 Kč bez DPH
                                    28 319 Kč
                                    23 404 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      Aruba 2530-24G Switch - J9776A
                                      0 hodnocení
                                      10 957 Kč
                                      9 055 Kč bez DPH
                                      10 957 Kč
                                      9 055 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        Aruba 2530-24G-PoE+ Switch - J9773A
                                        0 hodnocení
                                        18 451 Kč
                                        15 249 Kč bez DPH
                                        18 451 Kč
                                        15 249 Kč bez DPH
                                        Skladem 1 
                                          Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch - JL354A
                                          0 hodnocení
                                          30 258 Kč
                                          25 007 Kč bez DPH
                                          30 258 Kč
                                          25 007 Kč bez DPH
                                          Skladem 1 
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 482

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.