Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Optické konvertory

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 33
    D-Link DMC-G01LC/E 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
    0 hodnocení
    880 Kč
    727 Kč bez DPH
    880 Kč
    727 Kč bez DPH
    Skladem 5 
      Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km
      0 hodnocení
      743 Kč
      614 Kč bez DPH
      743 Kč
      614 Kč bez DPH
      Není skladem
        Digitus 19" ŠASI pro Mediakonvertory (14 slot) ,2U  pro řady DN-82x1x, DN-82x2x a DN-82x3x
        0 hodnocení
        4 680 Kč
        3 868 Kč bez DPH
        4 680 Kč
        3 868 Kč bez DPH
        Skladem 1 
          DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km
          0 hodnocení
          799 Kč
          660 Kč bez DPH
          799 Kč
          660 Kč bez DPH
          Není skladem
            Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX + zdroj, 10km
            0 hodnocení
            2 343 Kč
            1 936 Kč bez DPH
            2 343 Kč
            1 936 Kč bez DPH
            Skladem 1 
              Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (ST)  + zdroj 0,5 KM
              0 hodnocení
              2 006 Kč
              1 658 Kč bez DPH
              2 006 Kč
              1 658 Kč bez DPH
              Skladem 1 
                Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot + zdroj 80km - bez SFP modulu
                0 hodnocení
                1 036 Kč
                856 Kč bez DPH
                1 036 Kč
                856 Kč bez DPH
                Skladem 5 
                  DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, Up to 0.5km
                  0 hodnocení
                  2 030 Kč
                  1 678 Kč bez DPH
                  2 030 Kč
                  1 678 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km
                    0 hodnocení
                    733 Kč
                    606 Kč bez DPH
                    733 Kč
                    606 Kč bez DPH
                    Skladem 1 
                      DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km
                      0 hodnocení
                      771 Kč
                      637 Kč bez DPH
                      771 Kč
                      637 Kč bez DPH
                      Skladem 2 
                        Digitus Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 10km
                        0 hodnocení
                        3 941 Kč
                        3 257 Kč bez DPH
                        3 941 Kč
                        3 257 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          Digitus Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 40km
                          0 hodnocení
                          2 569 Kč
                          2 123 Kč bez DPH
                          2 569 Kč
                          2 123 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km
                            0 hodnocení
                            799 Kč
                            660 Kč bez DPH
                            799 Kč
                            660 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km
                              0 hodnocení
                              387 Kč
                              320 Kč bez DPH
                              387 Kč
                              320 Kč bez DPH
                              Skladem 7 
                                Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 40km
                                0 hodnocení
                                1 037 Kč
                                857 Kč bez DPH
                                1 037 Kč
                                857 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1550nm / Rx1310nm SC connector, Up to 80km
                                  0 hodnocení
                                  2 472 Kč
                                  2 043 Kč bez DPH
                                  2 472 Kč
                                  2 043 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 20km
                                    0 hodnocení
                                    1 658 Kč
                                    1 370 Kč bez DPH
                                    1 658 Kč
                                    1 370 Kč bez DPH
                                    Skladem 1 
                                      Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 40km
                                      0 hodnocení
                                      2 996 Kč
                                      2 476 Kč bez DPH
                                      2 996 Kč
                                      2 476 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 60km
                                        0 hodnocení
                                        3 834 Kč
                                        3 169 Kč bez DPH
                                        3 834 Kč
                                        3 169 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 80km
                                          0 hodnocení
                                          8 084 Kč
                                          6 681 Kč bez DPH
                                          8 084 Kč
                                          6 681 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 485

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2022 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.