Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Elektronika
  3. Síťové prvky

Síťové prvky

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 3962
  • Akce
!! AKCE !! CQpoint CQ-C635 - router Wi-Fi 802.11N s odnímatelnou anténou, gigabit
0 hodnocení
588 Kč
486 Kč bez DPH
588 Kč
486 Kč bez DPH
Skladem 1 
    1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13
    0 hodnocení
    271 Kč
    224 Kč bez DPH
    271 Kč
    224 Kč bez DPH
    Skladem 2 
      1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km  with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
        10" vyvazovací panel 1U, 3x háček malý
        0 hodnocení
        115 Kč
        95 Kč bez DPH
        115 Kč
        95 Kč bez DPH
        Není skladem
          10" vyvazovací panel 1U,3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor
          0 hodnocení
          146 Kč
          121 Kč bez DPH
          146 Kč
          121 Kč bez DPH
          Není skladem
            10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
            0 hodnocení
            1 885 Kč
            1 558 Kč bez DPH
            1 885 Kč
            1 558 Kč bez DPH
            Není skladem
              12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in f
              0 hodnocení
              18 975 Kč
              15 682 Kč bez DPH
              18 975 Kč
              15 682 Kč bez DPH
              Není skladem
                12-portový pasivní POE injektor panel
                0 hodnocení
                583 Kč
                482 Kč bez DPH
                583 Kč
                482 Kč bez DPH
                Skladem 1 
                  15V napájecí zdroj UBIQUITI s integrovaným PoE injektorem
                  0 hodnocení
                  172 Kč
                  142 Kč bez DPH
                  172 Kč
                  142 Kč bez DPH
                  Skladem 1 
                    19" 1U průchozí panel s kartáčem černý
                    0 hodnocení
                    189 Kč
                    156 Kč bez DPH
                    189 Kč
                    156 Kč bez DPH
                    Skladem 5 
                      19" Optická vana černá
                      0 hodnocení
                      705 Kč
                      583 Kč bez DPH
                      705 Kč
                      583 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        19" Optická vysokohustotní vana 4UHD144 (SC)-288(LC) vláken,černá
                        0 hodnocení
                        6 146 Kč
                        5 079 Kč bez DPH
                        6 146 Kč
                        5 079 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          19" Optická vysuvná vana 1U MPO černá 144f, osazená
                          0 hodnocení
                          29 804 Kč
                          24 631 Kč bez DPH
                          29 804 Kč
                          24 631 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            19" vyvazovací panel 1U 6x plast.háček velký (3x6cm) černý
                            0 hodnocení
                            304 Kč
                            251 Kč bez DPH
                            304 Kč
                            251 Kč bez DPH
                            Skladem 4 
                              19" vyvazovací panel 1U 6x plast.háček velký (3x7cm) černý / průch
                              0 hodnocení
                              275 Kč
                              227 Kč bez DPH
                              275 Kč
                              227 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                19" vyvazovací panel 1U jednostraná, plastová lišta, průchozí
                                0 hodnocení
                                247 Kč
                                204 Kč bez DPH
                                247 Kč
                                204 Kč bez DPH
                                Skladem 2 
                                  19" vyvazovací panel 1U plastový, RAL 9005
                                  0 hodnocení
                                  613 Kč
                                  507 Kč bez DPH
                                  613 Kč
                                  507 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    19" vyvazovací panel 2U jednostranná plastová lišta
                                    0 hodnocení
                                    319 Kč
                                    264 Kč bez DPH
                                    319 Kč
                                    264 Kč bez DPH
                                    Skladem 1 
                                      19" vyvazovací panel 2U oboustranná plastová lišta šedý
                                      0 hodnocení
                                      497 Kč
                                      411 Kč bez DPH
                                      497 Kč
                                      411 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        19" vyvazovací panel 2U plastový, RAL 9005
                                        0 hodnocení
                                        835 Kč
                                        690 Kč bez DPH
                                        835 Kč
                                        690 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                        Produktů na stránku 204060
                                        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                        Kde nás najdete

                                        Dáme zboží
                                        SDZP družstvo
                                        Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                        IČO: 254 76 092
                                        DIČ: CZ 254 76 092

                                        T: (+420) 415 930 482

                                        info@damezbozi.cz
                                        www.damezbozi.cz

                                        Kontakty
                                        Zákaznická podpora Dáme zboží
                                        Zákaznická podpora Dáme zboží
                                        (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                        @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.