Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Elektronika
  3. Síťové prvky

Elektronika / Síťové prvky

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 3887
  • Akce
!! AKCE !! CQpoint CQ-C635 - router Wi-Fi 802.11N s odnímatelnou anténou, gigabit
0 hodnocení
588 Kč
486 Kč bez DPH
588 Kč
486 Kč bez DPH
Skladem 2 
    1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13
    0 hodnocení
    371 Kč
    307 Kč bez DPH
    371 Kč
    307 Kč bez DPH
    Skladem 2 
      1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km  with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
        10" vyvazovací panel 1U, 3x háček malý
        0 hodnocení
        115 Kč
        95 Kč bez DPH
        115 Kč
        95 Kč bez DPH
        Není skladem
          10" vyvazovací panel 1U,3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor
          0 hodnocení
          146 Kč
          121 Kč bez DPH
          146 Kč
          121 Kč bez DPH
          Není skladem
            10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
            0 hodnocení
            1 868 Kč
            1 544 Kč bez DPH
            1 868 Kč
            1 544 Kč bez DPH
            Není skladem
              10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE modul in with GSM73xxS swiches)
              0 hodnocení
              7 784 Kč
              6 433 Kč bez DPH
              7 784 Kč
              6 433 Kč bez DPH
              Není skladem
                12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in f
                0 hodnocení
                19 078 Kč
                15 767 Kč bez DPH
                19 078 Kč
                15 767 Kč bez DPH
                Není skladem
                  12-portový pasivní POE injektor panel
                  0 hodnocení
                  557 Kč
                  460 Kč bez DPH
                  557 Kč
                  460 Kč bez DPH
                  Skladem 1 
                    15V napájecí zdroj UBIQUITI s integrovaným PoE injektorem
                    0 hodnocení
                    172 Kč
                    142 Kč bez DPH
                    172 Kč
                    142 Kč bez DPH
                    Skladem 1 
                      19" 1U průchozí panel s kartáčem černý
                      0 hodnocení
                      214 Kč
                      177 Kč bez DPH
                      214 Kč
                      177 Kč bez DPH
                      Skladem 5 
                        19" Optická vana černá
                        0 hodnocení
                        705 Kč
                        583 Kč bez DPH
                        705 Kč
                        583 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          19" Optická vysokohustotní vana 4UHD144 (SC)-288(LC) vláken,černá
                          0 hodnocení
                          6 146 Kč
                          5 079 Kč bez DPH
                          6 146 Kč
                          5 079 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            19" Optická vysuvná vana 1U MPO černá 144f, osazená
                            0 hodnocení
                            29 804 Kč
                            24 631 Kč bez DPH
                            29 804 Kč
                            24 631 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              19" vyvazovací panel 1U 6x plast.háček velký (3x6cm) černý
                              0 hodnocení
                              323 Kč
                              267 Kč bez DPH
                              323 Kč
                              267 Kč bez DPH
                              Skladem 1 
                                19" vyvazovací panel 1U 6x plast.háček velký (3x7cm) černý / průch
                                0 hodnocení
                                275 Kč
                                227 Kč bez DPH
                                275 Kč
                                227 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  19" vyvazovací panel 1U jednostraná, plastová lišta, průchozí
                                  0 hodnocení
                                  247 Kč
                                  204 Kč bez DPH
                                  247 Kč
                                  204 Kč bez DPH
                                  Skladem 12 
                                    19" vyvazovací panel 1U plastový, RAL 9005
                                    0 hodnocení
                                    613 Kč
                                    507 Kč bez DPH
                                    613 Kč
                                    507 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      19" vyvazovací panel 2U jednostranná plastová lišta
                                      0 hodnocení
                                      319 Kč
                                      264 Kč bez DPH
                                      319 Kč
                                      264 Kč bez DPH
                                      Skladem 1 
                                        19" vyvazovací panel 2U plastový, RAL 9005
                                        0 hodnocení
                                        630 Kč
                                        521 Kč bez DPH
                                        630 Kč
                                        521 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                        Produktů na stránku 204060
                                        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                        Kde nás najdete

                                        Dáme zboží
                                        SDZP družstvo
                                        Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                        IČO: 254 76 092
                                        DIČ: CZ 254 76 092

                                        T: (+420) 415 930 482

                                        info@damezbozi.cz
                                        www.damezbozi.cz

                                        Kontakty
                                        Zákaznická podpora Dáme zboží
                                        Zákaznická podpora Dáme zboží
                                        (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                        @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.