Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Dáme zboží od SDZP družstvo
Dáme zboží od SDZP družstvo
21.04.2020

Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděvy pro své zaměstnance? Hledáte stálého dodavatele čistících prostředků? Chcete nabídnout svým zaměstnancům kvalitní čerstvě praženou kávu?

Za dobu své existence získalo družstvo, díky své široké nabídce vlastních služeb, celou řadu důlěžitých obchodních partnerů. 

Odběrem zboží a služeb od naší firmy mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou povinnost dle ustanovení § 81 č. 435/2004 Sb. zákona o zaměstnanosti.

O SDZP družstvo

SDZP družstvo bylo založeno v létě roku 2003. U zrodu družstva stála skupina lékařů, lidí se zkušenostmi z práce se zdravotně postiženými spoluobčany a několik odborníků z oblasti informačních technologií.

SDZP družstvo vytváří pracovní příležitosti pro zdravotně postižené a umožňuje jejich profesní a osobní růst. Hledáme specifický přístup pro každého zaměstnance v rámci komplexní integrace. V současné době zaměstnáváme 130 pracovníků, z nichž je 91% se zdravotním postižením. Více než 50% případného zisku je reinvestováno do rozvoje sociálního podniku, včetně zajištění dlouhodobého vzdělávání našich zaměstnanců. Finanční aktivity a hospodaření družstva jsou podřízeny obecně prospěšnému cíli.

Jsme aktivní celorepublikově, kde se zúčastňujeme konferencí a zasedání o sociálním podnikání a snažíme se dodávat z našeho pohledu důležité zkušenosti z dlouhodobé praxe. Jsme členy TESSEA, hospodářské komory Ústeckého kraje, AZZP a SČMVD.

Již více než 7 let máme zavedený systém řízení kvality (QMS), aktuálně jsme držiteli certifikátu systému řízení kvality dle normy ISO 9001:2018.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Dáme zboží
SDZP družstvo
Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

IČO: 254 76 092
DIČ: CZ 254 76 092

T: (+420) 415 930 485

info@damezbozi.cz
www.damezbozi.cz

Kontakty
Zákaznická podpora Dáme zboží
Zákaznická podpora Dáme zboží
(Po-Pá, 8-16 hod.)
@2022 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.