Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Elektronika / ST - SC

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 38
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3
    0 hodnocení
    186 Kč
    154 Kč bez DPH
    186 Kč
    154 Kč bez DPH
    Není skladem
      Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3
      0 hodnocení
      109 Kč
      90 Kč bez DPH
      109 Kč
      90 Kč bez DPH
      Není skladem
        Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3
        0 hodnocení
        117 Kč
        97 Kč bez DPH
        117 Kč
        97 Kč bez DPH
        Není skladem
          Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3
          0 hodnocení
          127 Kč
          105 Kč bez DPH
          127 Kč
          105 Kč bez DPH
          Není skladem
            Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3
            0 hodnocení
            194 Kč
            160 Kč bez DPH
            194 Kč
            160 Kč bez DPH
            Není skladem
              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
              0 hodnocení
              207 Kč
              171 Kč bez DPH
              207 Kč
              171 Kč bez DPH
              Není skladem
                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
                0 hodnocení
                108 Kč
                89 Kč bez DPH
                108 Kč
                89 Kč bez DPH
                Není skladem
                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
                  0 hodnocení
                  121 Kč
                  100 Kč bez DPH
                  121 Kč
                  100 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
                    0 hodnocení
                    162 Kč
                    134 Kč bez DPH
                    162 Kč
                    134 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
                      0 hodnocení
                      180 Kč
                      149 Kč bez DPH
                      180 Kč
                      149 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 2m
                        0 hodnocení
                        115 Kč
                        95 Kč bez DPH
                        115 Kč
                        95 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m
                          0 hodnocení
                          194 Kč
                          160 Kč bez DPH
                          194 Kč
                          160 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1m
                            0 hodnocení
                            131 Kč
                            108 Kč bez DPH
                            131 Kč
                            108 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 2m
                              0 hodnocení
                              143 Kč
                              118 Kč bez DPH
                              143 Kč
                              118 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3m
                                0 hodnocení
                                173 Kč
                                143 Kč bez DPH
                                173 Kč
                                143 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m
                                  0 hodnocení
                                  162 Kč
                                  134 Kč bez DPH
                                  162 Kč
                                  134 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 7m
                                    0 hodnocení
                                    196 Kč
                                    162 Kč bez DPH
                                    196 Kč
                                    162 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      OPTIX MTRJ/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 2m
                                      0 hodnocení
                                      237 Kč
                                      196 Kč bez DPH
                                      237 Kč
                                      196 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        OPTIX SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné
                                        0 hodnocení
                                        323 Kč
                                        267 Kč bez DPH
                                        323 Kč
                                        267 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          OPTIX ST-SC Optický patch cord 09/125 10m
                                          0 hodnocení
                                          191 Kč
                                          158 Kč bez DPH
                                          191 Kč
                                          158 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 482

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.