Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Instalační

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 68
    DIGITUS instalace vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125 µ OM3, 8 vláken, CPR Dca, LSZH  - 1m
    0 hodnocení
    31 Kč
    26 Kč bez DPH
    31 Kč
    26 Kč bez DPH
    Není skladem
      DIGITUS instalační kabel vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125 µ OM4, 12 vláken, CPR Dca, LSZH-1 - 1m
      0 hodnocení
      75 Kč
      62 Kč bez DPH
      75 Kč
      62 Kč bez DPH
      Není skladem
        DIGITUS instalační kabel vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125 µ OM4, 8 vláken, CPR Dca, LSZH - 1m
        0 hodnocení
        48 Kč
        40 Kč bez DPH
        48 Kč
        40 Kč bez DPH
        Není skladem
          DIGITUS instalační kabel vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125 µ, OM4, 4 vlákna, CPR Dca, LSZH-1 -1m
          0 hodnocení
          29 Kč
          24 Kč bez DPH
          29 Kč
          24 Kč bez DPH
          Není skladem
            DIGITUS instalační kabel vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125µ OM3, 12 vláken, CPR Dca, LSZH - 1m
            0 hodnocení
            44 Kč
            36 Kč bez DPH
            44 Kč
            36 Kč bez DPH
            Není skladem
              DIGITUS instalační kabel vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125µ OM4, 24 vláken, CPR Dca, LSZH-1 - 1m
              0 hodnocení
              138 Kč
              114 Kč bez DPH
              138 Kč
              114 Kč bez DPH
              Není skladem
                DIGITUS instalační kabel vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 9/125µ OS2, 12 vláken, CPR Dca, LSZH - 1m
                0 hodnocení
                16 Kč
                13 Kč bez DPH
                16 Kč
                13 Kč bez DPH
                Není skladem
                  DIGITUS instalační kabel vnitřní/vnější A/I-DQ (ZN) BH 9/125µ OS2, 24 vláken, CPR Dca, LSZH - 1m
                  0 hodnocení
                  29 Kč
                  24 Kč bez DPH
                  29 Kč
                  24 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    DIGITUS instalační kabel vnitřní/vnější A/I-DQ (ZN) BH 9/125µ OS2, 4 vlákna, CPR Dca, LSZH - 1m
                    0 hodnocení
                    12 Kč
                    10 Kč bez DPH
                    12 Kč
                    10 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      DIGITUS Professional Installation Cable Indoor/Outdoor A/I-DQ (ZN) BH 50/125µ OM3, 24 fibers, CPR Dca, LSZH
                      0 hodnocení
                      97 Kč
                      80 Kč bez DPH
                      97 Kč
                      80 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m
                        0 hodnocení
                        973 Kč
                        804 Kč bez DPH
                        973 Kč
                        804 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 10m, M/M, zlacené konektory
                          0 hodnocení
                          1 258 Kč
                          1 040 Kč bez DPH
                          1 258 Kč
                          1 040 Kč bez DPH
                          Skladem 1 
                            PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 15m, M/M, zlacené konektory
                            0 hodnocení
                            1 447 Kč
                            1 196 Kč bez DPH
                            1 447 Kč
                            1 196 Kč bez DPH
                            Skladem 1 
                              PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 20m, M/M, zlacené konektory
                              0 hodnocení
                              1 574 Kč
                              1 301 Kč bez DPH
                              1 574 Kč
                              1 301 Kč bez DPH
                              Skladem 1 
                                PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 25m, M/M, zlacené konektory
                                0 hodnocení
                                1 734 Kč
                                1 433 Kč bez DPH
                                1 734 Kč
                                1 433 Kč bez DPH
                                Skladem 1 
                                  PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 30m, M/M, zlacené konektory
                                  0 hodnocení
                                  1 865 Kč
                                  1 541 Kč bez DPH
                                  1 865 Kč
                                  1 541 Kč bez DPH
                                  Skladem 1 
                                    PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 40m, M/M, zlacené konektory
                                    0 hodnocení
                                    2 011 Kč
                                    1 662 Kč bez DPH
                                    2 011 Kč
                                    1 662 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 50m, M/M, zlacené konektory
                                      0 hodnocení
                                      2 153 Kč
                                      1 779 Kč bez DPH
                                      2 153 Kč
                                      1 779 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 5m, M/M, zlacené konektory
                                        0 hodnocení
                                        1 012 Kč
                                        836 Kč bez DPH
                                        1 012 Kč
                                        836 Kč bez DPH
                                        Skladem 1 
                                          PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 7m, M/M, zlacené konektory
                                          0 hodnocení
                                          1 140 Kč
                                          942 Kč bez DPH
                                          1 140 Kč
                                          942 Kč bez DPH
                                          Skladem 1 
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 482

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.