Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

ST - ST

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 66
    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m
    0 hodnocení
    201 Kč
    166 Kč bez DPH
    201 Kč
    166 Kč bez DPH
    Není skladem
      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m
      0 hodnocení
      108 Kč
      89 Kč bez DPH
      108 Kč
      89 Kč bez DPH
      Není skladem
        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2m
        0 hodnocení
        115 Kč
        95 Kč bez DPH
        115 Kč
        95 Kč bez DPH
        Není skladem
          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m
          0 hodnocení
          121 Kč
          100 Kč bez DPH
          121 Kč
          100 Kč bez DPH
          Není skladem
            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 5m
            0 hodnocení
            157 Kč
            130 Kč bez DPH
            157 Kč
            130 Kč bez DPH
            Není skladem
              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m
              0 hodnocení
              149 Kč
              123 Kč bez DPH
              149 Kč
              123 Kč bez DPH
              Není skladem
                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 1m
                0 hodnocení
                121 Kč
                100 Kč bez DPH
                121 Kč
                100 Kč bez DPH
                Není skladem
                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m
                  0 hodnocení
                  129 Kč
                  107 Kč bez DPH
                  129 Kč
                  107 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m
                    0 hodnocení
                    165 Kč
                    136 Kč bez DPH
                    165 Kč
                    136 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m
                      0 hodnocení
                      217 Kč
                      179 Kč bez DPH
                      217 Kč
                      179 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10m
                        0 hodnocení
                        186 Kč
                        154 Kč bez DPH
                        186 Kč
                        154 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 1m
                          0 hodnocení
                          109 Kč
                          90 Kč bez DPH
                          109 Kč
                          90 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m
                            0 hodnocení
                            119 Kč
                            98 Kč bez DPH
                            119 Kč
                            98 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 3m
                              0 hodnocení
                              127 Kč
                              105 Kč bez DPH
                              127 Kč
                              105 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m
                                0 hodnocení
                                169 Kč
                                140 Kč bez DPH
                                169 Kč
                                140 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 7m
                                  0 hodnocení
                                  161 Kč
                                  133 Kč bez DPH
                                  161 Kč
                                  133 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m
                                    0 hodnocení
                                    202 Kč
                                    167 Kč bez DPH
                                    202 Kč
                                    167 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m
                                      0 hodnocení
                                      105 Kč
                                      87 Kč bez DPH
                                      105 Kč
                                      87 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m
                                        0 hodnocení
                                        109 Kč
                                        90 Kč bez DPH
                                        109 Kč
                                        90 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m
                                          0 hodnocení
                                          123 Kč
                                          102 Kč bez DPH
                                          123 Kč
                                          102 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 482

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.