Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

MPO - MPO

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-9 z 9
    Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 10m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
    0 hodnocení
    2 168 Kč
    1 792 Kč bez DPH
    2 168 Kč
    1 792 Kč bez DPH
    Není skladem
      Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 15m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
      0 hodnocení
      1 914 Kč
      1 582 Kč bez DPH
      1 914 Kč
      1 582 Kč bez DPH
      Není skladem
        Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 1m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
        0 hodnocení
        1 304 Kč
        1 078 Kč bez DPH
        1 304 Kč
        1 078 Kč bez DPH
        Není skladem
          Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 20m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
          0 hodnocení
          2 270 Kč
          1 876 Kč bez DPH
          2 270 Kč
          1 876 Kč bez DPH
          Není skladem
            Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 25m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
            0 hodnocení
            2 629 Kč
            2 173 Kč bez DPH
            2 629 Kč
            2 173 Kč bez DPH
            Není skladem
              Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 2m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
              0 hodnocení
              1 997 Kč
              1 650 Kč bez DPH
              1 997 Kč
              1 650 Kč bez DPH
              Není skladem
                Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 30m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
                0 hodnocení
                2 587 Kč
                2 138 Kč bez DPH
                2 587 Kč
                2 138 Kč bez DPH
                Není skladem
                  Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 3m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
                  0 hodnocení
                  1 660 Kč
                  1 372 Kč bez DPH
                  1 660 Kč
                  1 372 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 5m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
                    0 hodnocení
                    2 061 Kč
                    1 703 Kč bez DPH
                    2 061 Kč
                    1 703 Kč bez DPH
                    Není skladem
                    Produktů na stránku 204060
                    Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                    Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                    Kde nás najdete

                    Dáme zboží
                    SDZP družstvo
                    Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                    IČO: 254 76 092
                    DIČ: CZ 254 76 092

                    T: (+420) 415 930 485

                    info@damezbozi.cz
                    www.damezbozi.cz

                    Kontakty
                    Zákaznická podpora Dáme zboží
                    Zákaznická podpora Dáme zboží
                    (Po-Pá, 8-16 hod.)
                    @2022 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.