Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Elektronika / MPO - MPO

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 26
    Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 10m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
    0 hodnocení
    2 911 Kč
    2 406 Kč bez DPH
    2 911 Kč
    2 406 Kč bez DPH
    Není skladem
      Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 15m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
      0 hodnocení
      3 376 Kč
      2 790 Kč bez DPH
      3 376 Kč
      2 790 Kč bez DPH
      Není skladem
        Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 1m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
        0 hodnocení
        2 076 Kč
        1 716 Kč bez DPH
        2 076 Kč
        1 716 Kč bez DPH
        Není skladem
          Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 20m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
          0 hodnocení
          3 527 Kč
          2 915 Kč bez DPH
          3 527 Kč
          2 915 Kč bez DPH
          Není skladem
            Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 25m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
            0 hodnocení
            4 303 Kč
            3 556 Kč bez DPH
            4 303 Kč
            3 556 Kč bez DPH
            Není skladem
              Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 2m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
              0 hodnocení
              2 170 Kč
              1 793 Kč bez DPH
              2 170 Kč
              1 793 Kč bez DPH
              Není skladem
                Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 30m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
                0 hodnocení
                4 767 Kč
                3 940 Kč bez DPH
                4 767 Kč
                3 940 Kč bez DPH
                Není skladem
                  Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 3m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
                  0 hodnocení
                  2 261 Kč
                  1 869 Kč bez DPH
                  2 261 Kč
                  1 869 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 5m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua
                    0 hodnocení
                    2 448 Kč
                    2 023 Kč bez DPH
                    2 448 Kč
                    2 023 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM4, Multimode 50/125 µ, 15m, Method A Jacket: violet,Housing: violet
                      0 hodnocení
                      3 684 Kč
                      3 045 Kč bez DPH
                      3 684 Kč
                      3 045 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM4, Multimode 50/125 µ, 1m, Method A Jacket: violet,Housing: violet
                        0 hodnocení
                        1 172 Kč
                        969 Kč bez DPH
                        1 172 Kč
                        969 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM4, Multimode 50/125 µ, 20m, Method A Jacket: violet,Housing: violet
                          0 hodnocení
                          5 695 Kč
                          4 707 Kč bez DPH
                          5 695 Kč
                          4 707 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM4, Multimode 50/125 µ, 25m, Method A Jacket: violet,Housing: violet
                            0 hodnocení
                            6 625 Kč
                            5 475 Kč bez DPH
                            6 625 Kč
                            5 475 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM4, Multimode 50/125 µ, 2m, Method A Jacket: violet,Housing: violet
                              0 hodnocení
                              1 353 Kč
                              1 118 Kč bez DPH
                              1 353 Kč
                              1 118 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM4, Multimode 50/125 µ, 30m, Method A Jacket: violet,Housing: violet
                                0 hodnocení
                                7 552 Kč
                                6 241 Kč bez DPH
                                7 552 Kč
                                6 241 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM4, Multimode 50/125 µ, 3m, Method A Jacket: violet,Housing: violet
                                  0 hodnocení
                                  1 532 Kč
                                  1 266 Kč bez DPH
                                  1 532 Kč
                                  1 266 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM4, Multimode 50/125 µ, 5m, Method A Jacket: violet,Housing: violet
                                    0 hodnocení
                                    2 026 Kč
                                    1 674 Kč bez DPH
                                    2 026 Kč
                                    1 674 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 10m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
                                      0 hodnocení
                                      2 259 Kč
                                      1 867 Kč bez DPH
                                      2 259 Kč
                                      1 867 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 15m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
                                        0 hodnocení
                                        1 993 Kč
                                        1 647 Kč bez DPH
                                        1 993 Kč
                                        1 647 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 1m, Method A Jacket: yellow, Housing: green
                                          0 hodnocení
                                          1 359 Kč
                                          1 123 Kč bez DPH
                                          1 359 Kč
                                          1 123 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 482

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.