Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

LC - SC

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 113
    Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4   1 m
    0 hodnocení
    237 Kč
    196 Kč bez DPH
    237 Kč
    196 Kč bez DPH
    Není skladem
      Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4.  10 m
      0 hodnocení
      583 Kč
      482 Kč bez DPH
      583 Kč
      482 Kč bez DPH
      Není skladem
        Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4.  2 m
        0 hodnocení
        280 Kč
        231 Kč bez DPH
        280 Kč
        231 Kč bez DPH
        Není skladem
          Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4.  3 m
          0 hodnocení
          324 Kč
          268 Kč bez DPH
          324 Kč
          268 Kč bez DPH
          Není skladem
            Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4.  5 m
            0 hodnocení
            402 Kč
            332 Kč bez DPH
            402 Kč
            332 Kč bez DPH
            Není skladem
              Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Class OM3 10 m
              0 hodnocení
              178 Kč
              147 Kč bez DPH
              178 Kč
              147 Kč bez DPH
              Není skladem
                Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to SC,50/125 µ, Duplex, Class OM3 3 m
                0 hodnocení
                121 Kč
                100 Kč bez DPH
                121 Kč
                100 Kč bez DPH
                Není skladem
                  Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
                  0 hodnocení
                  611 Kč
                  505 Kč bez DPH
                  611 Kč
                  505 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
                    0 hodnocení
                    198 Kč
                    164 Kč bez DPH
                    198 Kč
                    164 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
                      0 hodnocení
                      203 Kč
                      168 Kč bez DPH
                      203 Kč
                      168 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
                        0 hodnocení
                        217 Kč
                        179 Kč bez DPH
                        217 Kč
                        179 Kč bez DPH
                        Není skladem
                          Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1m
                          0 hodnocení
                          194 Kč
                          160 Kč bez DPH
                          194 Kč
                          160 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 7m
                            0 hodnocení
                            227 Kč
                            188 Kč bez DPH
                            227 Kč
                            188 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1 m
                              0 hodnocení
                              151 Kč
                              125 Kč bez DPH
                              151 Kč
                              125 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10 m
                                0 hodnocení
                                201 Kč
                                166 Kč bez DPH
                                201 Kč
                                166 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2 m
                                  0 hodnocení
                                  157 Kč
                                  130 Kč bez DPH
                                  157 Kč
                                  130 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3 m
                                    0 hodnocení
                                    162 Kč
                                    134 Kč bez DPH
                                    162 Kč
                                    134 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5 m
                                      0 hodnocení
                                      173 Kč
                                      143 Kč bez DPH
                                      173 Kč
                                      143 Kč bez DPH
                                      Skladem 1 
                                        Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7 m
                                        0 hodnocení
                                        203 Kč
                                        168 Kč bez DPH
                                        203 Kč
                                        168 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3
                                          0 hodnocení
                                          114 Kč
                                          94 Kč bez DPH
                                          114 Kč
                                          94 Kč bez DPH
                                          Skladem 2 
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Dáme zboží
                                          SDZP družstvo
                                          Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

                                          IČO: 254 76 092
                                          DIČ: CZ 254 76 092

                                          T: (+420) 415 930 485

                                          info@damezbozi.cz
                                          www.damezbozi.cz

                                          Kontakty
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          Zákaznická podpora Dáme zboží
                                          (Po-Pá, 8-16 hod.)
                                          @2022 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.