Lenovo TAB 10,1" Lenovo TAB Play MTK Helio G85/4GB/64GB/10,1"/WUXGA/TFT/až 400nitů/multitouch/8MP+5MP/Android 14/šedá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Kompletní specifikace
Lenovo TAB 10,1"
Edice Lenovo® Tab Play Suite = součástí balení je Bumper Case + dětský Passive Pen
Modelová řada: TB311FU
Barva: Luna Grey = stříbrná / světle šedá
Použité materiály: kovové šasi s plastovými prvky
Odolnost: IP52
Part number: ZAEH0095CZ
Model type: ZAEH
Procesor: MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz)
Paměť: 4GB LPDDR4X on-board
Úložiště/uživatelská paměť: 64GB eMMC 5.1 rozšiřitelná via microSD
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD
Grafika: integrovaná na chipsetu = Arm Mali-G52 MC2 GPU
Displej: TFT, 10,1’’ WUXGA (1920x1200), kapacitní in-cell dotykový (10-point multi-touch), 400nitů, Anti-fingerprint, 72% NTSC, 16:10, 1500:1, 60Hz, pozorovací úhly 4x 85°
Podpora dotykového pera: dětský Passive Pen (soušást balení)
Fotoaparát-kamera:
Zadní: 8.0MP, autofocus
Přední: 5.0MP, fixed focus, s funkcí Face Unlock
GPS: GPS + GLONASS + Galileo + Beidou
Senzory & Funkce: Accelerometer (G) Sensor,Hall sensor, Virtual light sensor
Ovládací prvky: multitouch (10p), HW tlačítka (zap/vyp + hlasitost)
Čtečka otisků prstů: ne
Audio: 2x postranní reproduktory optimalizované s Dolby Atmos®, mono mikrofon
Komunikace: Bluetooth 5.3, WiFi Direct, WiFi Display, FM Radio
Sítě: Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1, nemá WWAN
Porty/sloty: 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0) s funkcemi napájení a Digital Audio, 1x 3,5mm Aduio Jack, 1x microSDcard slot
Operační systém: Android™ 14 (nebo novější až do verze 16), garantované 4 roky bezpečnostních updatů
Baterie: integrovaná, Li-Polymer, 5100mAh
Napájení: tablet je dodáván bez adaptéru, doporučený 10V/2A (20W) AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost: 425g
Rozměry tablet: 235.7 x 154.5 x 7.5 mm + výstup kamery 9,4mm
Záruka: 2 roky kurýrem, 1 rok na baterii
Obrázek má pouze informativní charakter a nemusí nutně zobrazovat avizovaný model.
Modelová řada: TB311FU
Odolnost: IP52
Part number: ZAEH0095CZ
Model type: ZAEH
Paměť: 4GB LPDDR4X on-board
Fotoaparát-kamera:
Zadní: 8.0MP, autofocus
Čtečka otisků prstů: ne
Hmotnost: 425g