  3. Pantum BM4240ADW mono laser multifunkce, 33 str./min., USB, LAN, WiFi, ADF
Pantum BM4240ADW mono laser multifunkce, 33 str./min., USB, LAN, WiFi, ADF
Obecné Ovládací panel: 2řádkový LCD displej Rychlost procesoru: 800 MHz Paměť: 256 MB Pevný disk: N/A Doporučené měsíční zatížení: 1 000 ~ 10 000 stran Maximální měsíční zatížení: 80 000 stran Připojení: USB 2.0 (High Speed) IEEE 802.3 10/100 Base-Tx Ethernet IEEE 802.3az (EEE) 2.4G / 5G dvoupásmo... celý popis
Dostupnost
Není skladem
bez DPH
Číslo produktu:PTT0000611
EAN kód:6936358057813
Výrobce:Pantum
Kompletní specifikace
Obecné
Ovládací panel: 2řádkový LCD displej
Rychlost procesoru: 800 MHz
Paměť: 256 MB
Pevný disk: N/A
Doporučené měsíční zatížení: 1 000 ~ 10 000 stran
Maximální měsíční zatížení: 80 000 stran
Připojení:
USB 2.0 (High Speed)
IEEE 802.3 10/100 Base-Tx Ethernet
IEEE 802.3az (EEE)
2.4G / 5G dvoupásmové Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n)
Bluetooth
Napájení:
110V model: 100–127 VAC, 50/60 Hz, 9 A
220V model: 220–240 VAC, 50/60 Hz, 4.5 A
Spotřeba energie:
Tisk (průměr): ? 550 W
Vypnuto: ? 0.4 W
Pohotovostní režim: ? 50 W
Režim spánku: ? 1 W
Energy Star: Energy Star 3.0
Hlučnost:
Tisk: ? 52 dB(A)
Kopírování: ? 54 dB(A)
Skenování: ? 52 dB(A)
Pohotovostní režim: ? 30 dB(A)
Provozní prostředí:
Teplota: 10 ~ 32 °C
Relativní vlhkost: 20 % ~ 80 % RH
Nadmořská výška: ? 2000 m
Tisk
Rychlost tisku (A4/LTR):
33 str./min (A4)
35 str./min (Letter)
Rychlost duplexního tisku: 15 ipm
Doba prvního výtisku: ? 8.5 s
Jazyk tiskárny:
PCL5e, PCL6, PS3, GDI, PDF 1.7
Automatický duplexní tisk: Ano
Tisk z USB disku: Ne
Mobilní tisk:
AirPrint, Mopria, Pantum App, Wi-Fi Direct, NFC (iOS nepodporuje NFC)
Podporované operační systémy:
Windows Server 2012 / 2016 / 2019 / 2022 / XP / Win7 / Win8.1 / Win10 / Win11 (32/64bit)
Mac 10.10 ~ 14.0
Ubuntu 16.04 / 18.04 / 20.04 / 22.04
Chrome: 99.0.4844.57 a 103.0.5060.114
Android 8.0 – 13.0
HarmonyOS 2.0
iOS 13.0 – 17.0
Další tiskové funkce:
Tisk brožur
Tisk plakátů
N-up tisk
Kopírování
Rychlost kopírování:
33 str./min (A4)
35 str./min (Letter)
Duplexní kopírování: Manuální
Doba první kopie:
Sklo: ? 10 s
ADF: ? 12 s
Režimy kopírování:
Text, Obraz, Text + Obraz, Auto (výchozí)
Rozlišení kopírování: Max. 600 × 600 dpi
Zmenšení/zvětšení: 25 % – 400 %
Max. počet kopií: 99
Funkce kopírování:
Kopie dokladů (ID)
Kopie účtenek
N-up kopie
Klonování
Plakátová kopie
Automatická korekce ID karty
Skenování
Technologie skenování: CIS
Typ skeneru: FB + ADF
Režimy: barevný, stupně šedi, černobílý
Duplexní skenování: Manuální
Rychlost ADF skenování:
24 str./min (A4)
25 str./min (Letter)
Kapacita ADF: 50 listů (80 g/m2)
Maximální formát skenování:
Sklo: 216 × 297 mm
ADF: 216 × 356 mm
Skenování do:
PC, Email, FTP, SMB, USB disk
Formáty skenování:
Push scan: PDF, JPG, TIFF, OFD
Pull scan: BMP, JPG, PNG, TIFF, PDF, OFD
Aplikace Pantum Scan: Ano
Další funkce:
Podpora pull scan
OCR
Manipulace s papírem
Kapacita vstupu: 250 listů (A4, 80 g/m2)
Kapacita výstupu: 120 listů (80 g/m2)
Detekce výstupu papíru: Ne
Typy médií:
Běžný, silný, fólie, karton, etikety, obálky, tenký papír
Formáty médií:
Min: 105 × 148 mm
Max: 216 × 356 mm
Gramáž:
Standardní zásobník: 60–105 g/m2
Multifunkční zásobník: 60–200 g/m2
Spotřební materiál
Typ spotřebního materiálu: Tonerová kazeta a zobrazovací válec
Startovací toner: TL-*4201 – 1 500 stran
Startovací válec: DL-*4201 – 25 000 stran
Standardní toner:
TL-*4201H – 3 000 stran
TL-*4201X – 6 000 stran
TL-*4201U – 11 000 stran
Standardní válec:
DL-*4201 – 25 000 stran
Parametry balení
Rozměry zařízení (Š × H × V): 415 × 360 × 352 mm
Rozměry balení (Š × H × V): 548 × 429 × 461 mm
Čistá hmotnost:
10,8 kg (bez startovací kazety)
11,7 kg (se startovací kazetou)
Hrubá hmotnost: 14,2 kg
Rozměry spotřebního materiálu
Toner:
283 × 116 × 52 mm (3K)
283 × 116 × 65 mm (6K)
283 × 116 × 96 mm (11K)
Válec:
282 × 192 × 62 mm
Rozměry balení:
Toner:
322 × 108 × 144 mm (3K / 6K)
322 × 177 × 144 mm (11K)
Válec:
359 × 106 × 224 mm