  3. Lenovo ThinkBook 16 G9 Ryzen 5 220/16GB/512GB SSD/16" WUXGA/3yOnSite/Win11 Pro/šedá
Lenovo ThinkBook 16 G9 Ryzen 5 220/16GB/512GB SSD/16" WUXGA/3yOnSite/Win11 Pro/šedá
VÝKON Procesor : AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3) AI PC Kategorie : bez AI NPU : Ne Grafika : Integrovaná AMD Radeon™ 740M Graphics Čipová sada : AMD SoC Platform Paměť : 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 Paměťové sloty : Dva DDR5 SODIMM sloty, dvoukanálový režim Maximální paměť : ... celý popis
Dostupnost
Není skladem
bez DPH
Číslo produktu:LNM01154
EAN kód:0199273581245
Výrobce:Lenovo
Kompletní specifikace
VÝKON
Procesor : AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
AI PC Kategorie : bez AI
NPU : Ne
Grafika : Integrovaná AMD Radeon™ 740M Graphics
Čipová sada : AMD SoC Platform
Paměť : 1x 16GB SODIMM DDR5-5600
Paměťové sloty : Dva DDR5 SODIMM sloty, dvoukanálový režim
Maximální paměť : Až 64GB DDR5-5600
Úložiště : 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Pozice pro úložiště : Dva M.2 sloty
Jeden M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot
Jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Až dva disky, 2x M.2 SSD
M.2 2242 SSD až 2TB
M.2 2280 SSD až 2TB
Čtečka karet : SD čtečka karet
Zvukový čip : High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio™
Mikrofon : 2x
Kamera : FHD 1080p + IR Hybrid s krytkou pro soukromí
Baterie : 48Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® (3-pin)
Speciální funkce : Modern Standby
DESIGN
Displej : 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Dotykový displej : Ne
Plocha displeje k tělu : 90%
Kalibrace barev : Ne
Pero : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, Česká / Slovenská
Touchpad : Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm
Rozměry (ŠxDxH) : 356 x 253.5 x 17.5 mm
Váha : 1.7 kg
Barva šasi : Arctic Grey
Materiál šasi : Hliník (Top), PC-ABS (Bottom)
Povrchová úprava : Anodizace a pískování (Top), textura (Bottom)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, Český / Slovenský / Anglický
Předinstalovaný software : Office Trial
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : bez WWAN
Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
Standardní porty :
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x USB-A (USB 5Gbps)
2x USB-C® (USB4® 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4a
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x Kombinovaný audio jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
1x SD čtečka karet
Volitelné porty : Ne
Dokování : Různá dokovací řešení podporována přes USB-C®
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
Bezpečnostní čip : Diskrétní TPM 2.0 aktivován
Fyzické zámky : Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm