Název produktu: LENOVO IDEA TAB Modelová řada: TB336FU Typ / provedení / určení: 11" Android tablet střední třídy v základní konfiguraci bez WWAN, paper-like matný displej, klávesnice v pouzdře a pero v balení, bez napájecího adaptéru Bundle: klávesnice ve flipovém pouzdře a stylus Part Number: ZAFR... celý popis
Dostupnost
Není skladem
bez DPH
Číslo produktu:LNT00065
EAN kód:0198157033504
Výrobce:Lenovo
  • Kompletní specifikace
  • Hodnocení 0
  • Komentáře 0
    Není skladem
Kompletní specifikace
Název produktu: LENOVO IDEA TAB
Modelová řada: TB336FU
Typ / provedení / určení: 11" Android tablet střední třídy v základní konfiguraci bez WWAN, paper-like matný displej, klávesnice v pouzdře a pero v balení, bez napájecího adaptéru
Bundle: klávesnice ve flipovém pouzdře a stylus
Part Number: ZAFR0272CZ
Machine Type: ZAFR
Použité materiály: kovové šasi s plastovými prvky
Barva: Luna Grey = šedá
Odolnost: IP52
Procesor: MediaTek Dimensity 6300 (8-Cores, 2x A76 @2.4 GHz + 6x A55@2.0 GHz)
AI / kategorie: ne
Grafika: Integrovaná na chipsetu = Arm Mali-G57 MC2 GPU
Operační paměť: 8GB LP-DDR4X on-board
Úložiště: 256GB UFS 2.2
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD Card Reader (s podporou až 2TB při formátování exFAT)
Displej: IPS, 11’’, 2,5K (2560x1600), paper-like, antireflexní, antifingerprint, in-cell 10-point multitouch, 90Hz, 500 nitů, 1500:1, 16:10, 75% NTSC, TÜV Rheinland® Reflection Free certified
Fotoaparát-kamera:
Zadní fotoaparát: 8.0MP, autofocus
Přední: 5.0MP, fixed focus, funkce Face Unlock
Lokalizační služby: ANO, GPS + GLONASS + Galileo
Senzory & Funkce: Akcelerometr, Ambient light senzor (ALS), Hallův senzor
Audio: 4x stereo reproduktory, optimalizované s Dolby Atmos®, mono mikrofon
Čtečka otisků prstů: ne
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Komunikace: Bluetooth 5.2, WiFi Direct, WiFi Display
Sítě: Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1, nemá WWAN
Porty, sloty, konektory: 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0) s funkcemi napájení, 1x audio combo-jack 3,5mm, CR slot
Operační systém: Android™ 15 nebo novější
Baterie: integrovaná, Li-ion, 7040mAh, nabíjecí
Výdrž na baterii: až 12 hodin YouTube streamování; až 14 hodin v prohlížeči Chrome
Napájení: tablet je dodáván bez adaptéru, doporučený 10V/2A (20W) AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost (tablet): 480 g (+10g stylus)
Rozměry (tablet): 254.59 x 166.15 x 6.99 mm