Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Dáme zboží od SDZP družstvo
Vítejte na e-shopu Dáme zboží, který je provozován sociálním podnikem SDZP družstvo. Potřebujete vybavit kanceláře elektronikou? Sháníte pracovní oděv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Delock Optický kabel LC > SC Multimód OM3 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konekto... celý popis
Dostupnost
Není skladem
208 Kč
172 Kč
bez DPH
Číslo produktu:DL3351
Výrobce:DeLock
Kompletní specifikace
Popis
Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru.


Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x SC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Keramický kroužek se záslepkou proti prachu
• Vložený útlum < 0,1 dB
• Prumer kabelu: cca. 1,8 mm
• LS0H (bez halogenu)
• Barva: aqua
• Délka kabelu: cca. 2 m


Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex


Obsah balení
• Optický kabel


Balení
• Plastová taška se zipem
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Dáme zboží
SDZP družstvo
Riegrova 909/5, 405 02 Děčín

IČO: 254 76 092
DIČ: CZ 254 76 092

T: (+420) 415 930 482

info@damezbozi.cz
www.damezbozi.cz

Kontakty
Zákaznická podpora Dáme zboží
Zákaznická podpora Dáme zboží
(Po-Pá, 8-16 hod.)
@2021 Dáme zboží je provozováno společností SDZP družstvo.